CobiNet - okablowanie światłowodowe

W przypadku braku interesującej Państwa karty prosimy o kontakt.

Kable FO fabrycznie zakończone

Uniwersalne kable światłowodowe jednomodowe 12,24J w powłoce LSOH

Kable światłowodowe jednomodowe OS2 w powłoce LSOH i PE

Kable światłowodowe wielomodowe OM1 w powłoce LSOH i PE

Kable światłowodowe wielomodowe OM2 w powłoce LSOH i PE

Kable światłowodowe wielomodowe OM3 w powłoce LSOH i PE

Kable światłowodowe wielomodowe OM4 w powłoce LSOH i PE

Kable krosowe światłowodowe jednomodowe

Kable krosowe światłowodowe wielomodowe

Pigtaile Światłowodowe jednomodowe SM

Pigtaile Światłowodowe wielomodowe OM1

Pigtaile Światłowodowe wielomodowe OM2

Pigtaile Światłowodowe wielomodowe OM3

Pigtaile Światłowodowe wielomodowe OM4

Couplery Światłowodowe jednomodowe

Couplery Światłowodowe wielomodowe

Panele światłowodowe 19''

Kasety do paneli i boxów światłowodowych

Osłonki spawów światłowodowych

Stelaż i pokrywa stelażu zapasu kabla

Gniazdo naścienne FTTH 2C bez adapterów

Gniazdo naścienne FTTH 4C bez adapterów

Naścienna puszka rozdzielcza 4 x SC simplex (6 włókien)

Naścienny box światłowodowy M

Naścienny box światłowodowy S

Przełącznica DIN mini 2 porty SC duplex

Przełącznica przemysłowa ODF DIN

Przełącznica światłowodowa OKS4

Przełącznica światłowodowa OKS48

Adapter keystone do złącz światłowodowych

Kabel światłowodowy jednomodowy 2J FTTH

Naścienny box światłowodowy D