Systemy okablowania S-Cabling

Witamy na stronie S-Cabling, zajmującej się systemami okablowania strukturalnego. Prowadzimy szkolenia, projektujemy oraz dostarczamy, a także prowadzimy fachowe doradztwo w zakresie nowoczesnych technologii sieciowych.

Jesteśmy przedstawicielem takich producentów wysokojakościowych podzespołów do sieci okablowania miedzianego oraz światłowodowego, jak CobiCabling/CobiNet, SIEMON, EXCEL NETWORKING czy AT&T Cabling Systems.

W zakres naszych działań wchodzą regularne szkolenia z zakresu okablowania strukturalnego, prowadzone dla firm instalacyjnych, zakończone wydaniem Certyfikatu Instalatora.

Autoryzacja uzyskana po szkoleniu pozwala na objęcie wykonanych instalacji gwarancją wieloletniej niezawodności, za sprawą świetnie wykwalifikowanych pracowników i produktów, których producenci cieszą się uznaniem na całym świecie.

 

Kable instalacyjne-misja S-Cabling

W naszej codziennej pracy najważniejszy jest dla nas sukces naszych Klientów. To właśnie on jest warunkiem powodzenia i misją S-Cabling. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i z pełną uwagą.  Dzięki zaangażowaniu oraz kompleksowej ofercie nasza praca stanowi dla każdego Klienta mierzalną, realną wartość.

 

Wartości i standardy - jak działamy

Usługi naszej firmy, niezależnie czy mówimy o szkoleniach, projektach okablowania strukturalnego, czy doradztwie w tym zakresie, mają przede wszystkim wymiar praktyczny, a naszą dewizą jest skuteczność w działaniu.

Priorytetem S-Cabling jest dbałość o dobre relacje – zarówno w pracy z Klientem, jak i z dostawcami, a także z całym naszym zespołem. Ważna jest dla nas kultura organizacji i standardy obowiązujące u naszych Klientów.

obliczenia do projektu

PROJEKTANCI

Tutaj znajdziesz zestaw narzędzi niezbędnych do wykonania projektu okablowania strukturalnego.

więcej

okablowanie

SYSTEMY OKABLOWANIA STRUKTURALNEGO

logo CobiNet
światłowód
logo siemon cabling system
system okablowania strukturalnego
logo excel
światłowód 2
logo at&t
analiza wykresu na szkoleniu

SZKOLENIA

Oferujemy pełną gamę szkoleń dla instalatorów jak i projektantów.

więcej

pomiar certyfikacyjny

POMIARY CERTYFIKACYJNE

Wypożycz miernik. Oferujemy zarówno usługę wykonania pomiarów sieci strukturalnych jak i wypożyczenie samych urządzeń pomiarowych.

więcej